sign in

username password

forget password ? click here

don't have an account ? create one

Hakkımızda

Artenino Hakkında

Bizler "önce çocuk" fikrinden yola çıkan bir grup arkadaşız. Amacımız, çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu bir gelişimsel süreç yaşamalarına katkı sağlayabilmektir. Kendi çocuklarımızla yaşadığımız öğretici deneyimlerimizden ilham aldık. Neyi daha çok severler? Neyden daha çok hoşlanırlar? Ne onların gelişimini destekliyor? Nasıl daha mutlu ve huzurlu olmalarına katkı sağlayabiliriz? Hangi materyaller onlar için daha güvenli? Hangi gelişimsel süreçlerde, hangi destekleyici materyaller kullanılmalı? gibi birçok soru ile yüzleştik. Aklımızdaki sorular çoğaldıkça arayışımız da o denli büyüdü. Tüm bu düşündüklerimizi gerçekleştirmek için elimizde harika bir yol olduğunu fark ettik. Tabii ki kitaplar ve hobi materyalleri! İsmimiz Artenino İspanyolca "çocuk sanatı" anlamına gelmektedir. Bu ilham veren kelimenin çatısı altında, çocuk sağlığına uygun ve gelişimi destekleyen ürünler tasarlamak bizleri çok mutlu ediyor. Yetişkin ve çocukların güvenli bağlanmasına katkıda bulunan en önemli kaynak, pek tabi kitaplar. Biz de onların büyüleyici, masalsı ve hayallerle dolu dünyasında kendimize “kazanımdan yana” bir yol çizdik.

Kitaplarımızı tasarlarken en önem verdiğimiz konu yaratıcı fikirler ile donanmalarıydı. Çocukların o tertemiz dünyalarında yeni ufuklar açabilecek değerler üretmeye çalıştık. Bunun için çocuk gelişiminin bilişsel, duygusal ve devinişsel kazanımlarına katkı sağlamayı hedef edindik. Yaparak yaşayarak öğrenmenin öneminden aldığımız desteği, yaşayan ve yaşatan kitaplara dönüştürmek en önemli ilkemiz oldu. Çabamız; güvenli, faydalı ve paylaşım odaklı olanı ön plana çıkarmak. En sevdiğimiz varlıklarımız, çocuklarımız için bundan sonra da üretmeye, geliştirmeye devam edeceğiz. Yeni şeyler keşfetmenin heyecanını onlarla birlikte daima kalbimizde hissediyoruz. Hangi yaşta olursak olalım, kitapların umutlu ışığı hepimizin yolunu aydınlatsın!

En sık sorulan sorular

Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almalısınız.

İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

a sayfada yer alan "Hesabım" bölümünde bulunan “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edin.

Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan yararlandığım bir siparişte iptal ya da iade yaparsam kampanya iptal olur mu?

Website Created by Yılka-Soft